وکیل

وکالت

وکالت

برای پرونده خود وکیل کارکشته به خدمت بگیرید.

تا حالا پرونده های زیادی از طرح دعاوی گرفته تا دفاع بدون وجود وکیل به بن بست خورده. باور نداشتن به وکیل باعث شده که رفت و برگشت پرونده ها در دادگاه زیاد بشه و برای مسائلی که حتی فکرش رو هم نمی کردیم سال ها  تو راهرو های دادگاه گرفتار بشیم.

وکلای پایه یک ما تاکنون صدها پرونده مشابه مشکل شما را به نتیجه رساندند و با حضور چنین وکیلی است که منافع و حق و حقوق شما در دادگاه تامین می شود.

شما بهتر است از ابتدای راه، مسیر درست یعنی انتخاب وکیل کار کشته را انتخاب کنید. زیرا به علت عدم درک این موضوع مشکلات زیادی برای افراد در جامعه پیش آمده است. بیایید با هم مثال زیر را ببینیم:

 مثلا برای درخواست مشخصی مثل «اثبات مالکیت» به طرفیت شخصی به نام «علی رضایی» فقط یک بار حق اقامه دعوا داریم و حکم صادره در این دادرسی، چه به نفع ما باشد چه ضرر ما، دیگر حق طرح دعوای مجدد با خواسته «اثبات مالکیت» علیه آقای علی رضایی نداریم. به همین دلیل می‌ گویند احکام دادگاه ‌ها بعد از صدور رای قطعی، غیر قابل رسیدگی مجدد است. پس دقت در طرح و اقامه دعوای درست یا دفاع صحیح در دعوا اهمیت بسیار زیادی دارد.

چرا باید وکیل داشته باشیم؟

وکالت دادن به وکیل به‌عنوان متخصص حقوقی همچون مراجعه به مهندس راه ‌و‌ ساختمان برای ساخت بنا است. ما برای ساخت هر بنا و ساز ‌ای مطابق قوانین، باید برای کشیدن نقشه و نظارت بر ساخت بنا به مهندسین مراجعه کنیم.

ساخت سازه و بنا بدون تخصص مهندس، منجر به سازه ای آسیب‌پذیر، لغزنده و غیرمطمئن خواهد شد. طرح و اقامۀ دعوا یا دفاع از دعاوی نیز بدون متخصصین حقوقی که وکلا هستند، کاری بی‌نتیجه یا با نتیجۀ اتفاقی و تصادفی است.

وکیل به عنوان مهندس پروندۀ حقوقی، نقشۀ اولیۀ طرح یا دفاع از دعوا را کشیده و در ادامه و در طول رسیدگی به دعوا بر آن نظارت مستقیم دارد تا اقدامات لازم برای احقاق حق موکلش انجام شود.

درخواست وکیل

ما در «سیدوک» زمینه ای فراهم کردیم تا شما بتوانید فوری و آنلاین درخواست وکالت ثبت کنید تا وکلای پایه یک دادگستری که در همان زمان امکان ارائه خدمات حقوقی دارند برای مشاوره و وکالت اعلام آمادگی کنند. حق الوکاله ‌ها، شفاف و منصفانه تعیین شده و همان ابتدای کار به کاربر اعلام می شود.

درخواست‌ های وکالت فقط به وکلای دارای پروانه وکالت ارجاع می‌شود که صلاحیت تمام وکلا توسط مراجع رسمی تائید شده است. پس از ثبت درخواست، وکلایی که امکان وکالت در موضوع مورد درخواست را دارند به شما اعلام آمادگی می‌کنند و در نهایت یکی از وکلا را انتخاب کرده و در محلی که انتخاب می کنید با شما همراه می شود.

همچنین این امکان برای شما فراهم شده که قیمت پیشنهادی چند وکیل را مشاهده و از میان آنها به انتخاب خود مجرب ترین وکیل با بهترین تعرفه را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید برای جلب رضایت شما، پیشرفت پرونده را رصد کرده و در هر مرحله از روند آن در صورت عدم رضایت از عملکرد وکیل می توانید ما را در جریان بگذارید تا از طریق تشکیل کمیته ای از وکلا شرایط را به نفع شما تغییر دهیم.

برای انتخاب وکیل کارکشته و پایه یک دادگستری، کافیست از لینک زیر اقدام کنید.

 

درخواست وکیل پایه یک دادگستری با تعرفه کمتر از تعرفه قوه قضائیه

فهرست