همه چیز درباره بهترین وکیل پایه یک دادگستری

چکیده :

امروزه شغل وکالت به واسطه فعالیت هزاران وکیل پایه یک دادگستری، به صورت تخصصی درآمده است و هر وکیل مجرب در یک زمینه خاص که تجربه و تسلط بیشتری دارد به صورت تخصصی فعالیت می‌کند تا شما بتوانید بهترین وکیل را برای خودتان انتخاب کنید.

شما و اطرافیان‌تان چقدر از کمک وکیل مجرب پایه یک دادگستری در مسائل حقوقی خود استفاده می کنید؟ اگر گذرتان به شورای حل اختلاف یا دادسرا و مراکز قضایی و حقوقی افتاده باشد، حتما می‌دانید برخی پرونده‌ها با چه روند فرسایشی  پیش می‌رود و نیاز به یک وکیل در حوزه وکالت احساس می شود.

فرقی نمی‌کند پرونده شما مربوط به یک دعوای خانوادگی باشد یا یک اختلاف حساب مالی. از شما کلاهبرداری شده باشد یا ملکی که خریده‌اید دچار اشکال حقوقی باشد. اگر تصمیم گرفته‌اید به تنهایی برای احقاق حق اقدام کنید، متاسفانه باید کفش آهنین به پا کنید و در یک دور تسلسل، ماه‌ها و چه بسا سال‌ها در پیج و خم دادگاه‌ها و مراکز مرتبط در رفت و آمد باشید.

اما اگر وکیل پایه یک دادگستری را در کنار خود داشته باشید، مسیرتان بسیار کوتاه‌تر خواهد شد. زیرا او از جنس قانون است و با جزئیات قوانین کشور آشناست. او دارای زبان مشترکی با بازپرس و قاضی دادگاه است و به خوبی می‌تواند در کمترین زمان، بهترین نتیجه را برای شما بگیرد. با این حال بیشتر مردم با استفاده نکردن از خدمات حقوقی وکیل پایه یک یا مشاوره یک کارشناس رسمی دادگستری، دچار مشکلات بسیاری می‌شوند.

وکیل کیست؟

وکیل دادگستری کسی است که از طرف شخص دیگری، اعم از حقوقی یا حقیقی به خاطر انجام کاری مامور می‌شود. برای گرفتن وکیل، نیاز به عقد وکالت است. قرار داد وکالت مابین وکیل مجرب و موکل در چهارچوب مقررات قانون مدنی نوشته می‌شود.

کلمه «وکیل» از دوران صفویه رایج شده است. در آن زمان نایب‌السلطنه را وکیل می‌نامیدند و عنوان وکیل‌الرعایا از همین دوران گرفته شده است. می‌توان برای انجام و پیگیری بعضی از امور حساس، وکیل استخدام کرد و برای او حد و مرزی مشخص کرد که در چه جاهایی، می‌تواند دخالت کند.

وکالت

وکالت در لغت به چه معنا است؟

وکالت در ویکی پدیا به معنای تفویض و واگذار کردن است. در اصطلاح قانونی، وکالت را عقدی گویند که در آن، ‌یکی از طرفین،‌ طرف دیگر را برای انجام کاری نایب خود می‌کند. با انعقاد قرار داد وکالت بین وکیل و موکل، حقوقی بین آن‌ها برقرار می‌شود.

مورد وکالت چیست؟

اموری است که وکیل مجرب به موجب قرارداد، موظف به انجام آن است. مورد وکالت، اموری است که موکل می‌تواند آن را انجام دهد و از نظر قانونی منعی برای انجام آن ندارد.

وکیل پایه یک دادگستری به چه شخصی گفته می شود؟

وکیل پایه یک دادگستری شخصی است که بعد از طی مراحل تحصیلی خود در مقطع کارشناسی یا بالا‌تر در رشته حقوق یا فقه و مبانی اسلامی یا هم‌تراز آن در حوزه علمیه، در آزمون کانون وکلای دادگستری که در هر سال تنها یک‌بار برگزار می شود، قبول شود. قبولی در این آزمون به منزله پذیرفته شدن او به عنوان کارآموز وکالت است.

مدت زمان کارآموزی ۱۸ ماه است و بعد از آن فرد باید در آزمون دیگری شرکت کند. این آزمون اختبار نام دارد و به دو صورت شفاهی و کتبی برگزار می‌شود. کارآموزی که موفق به قبولی در هر دو آزمون شفاهی و کتبی شود، می‌تواند در مراسم تحلیف شرکت کند. در این مراسم، فرد بعد از طی تشریفات و ادای سوگند، وکیل پایه یک دادگستری می‌شود.

انواع وکیل

 • وکیل انتخابی

همان‌طور که از نام آن مشخص است، به وکیلی می‌گویند که فرد برای دفاع از حق و حقوقش در مراجع قضایی او را انتخاب کرده است.

 • وکیل تسخیری

در صورتی که در جریان یک پرونده کیفری، فرد متهم از گرفتن وکیل امتناع می‌کند یا توان مالی کافی برای گرفتن وکیل مجرب ندارد، دادگاه به تشخیص خود، از میان وکلای دادگستری برای او وکیل پایه یک دادگستری رایگان انتخاب می‌کند. به وکیلی که به این شکل وارد پرونده قضایی می‌شود، وکیل تسخیری می‌گویند.

 • وکیل معاضدتی

در دعاوی حقوقی، در صورتی که فرد نیاز به وکیل دارد اما به دلایلی نتواند این کار را انجام دهد، از طرف دادگاه یا تشخیص کمیسیون معاضدت کانون وکلا، برای او وکیل رایگان گرفته می‌شود. به این وکیل، وکیل معاضدتی می‌گویند.

 • وکیل اتفاقی

اگر کسی مشغول تحصیل در رشته وکالت است یا درس او تمام شده اما هنوز در امتحان وکالت قبل نشده است می‌تواند برای حل و فصل دعاوی حقوقی بستگان و اشنایان خود در مراجع قضایی به عنوان وکیل حاضر شود. اما لازم است که از کانون وکلا، برای این پرونده پروانه وکالت دریافت کند و سپس با طی کردن مراحل قانونی و پرداخت هزینه‌ های لازم، وکالت پرونده را بر عهده بگیرد. به چنین فردی که به طور موردی وکالت یک پرونده را به عهده می‌گیرد، وکیل اتفاقی می‌گویند.

 • وکیل در توکیل

به وکیلی گویند که از طرف موکل خود اختیار دارد که وکیل دیگری را برای او برگزیند.

انواع وکالت

 • وکالت مطلق

در این شیوه از وکالت، فرد، وکیلی را انتخاب می‌کند که به همه امور اداری و مالی او بپردازد. در وکالت مطلق، اموری از قبیل خرید، فروش یا پرداخت هزینه‌های خانواده را وکیل انجام می دهد. وکیل برای انجام کارهای خود نیازی به اجازه موکل ندارد.

 • وکالت مقید

در این نوع، مورد وکالت مشخص و معین است. وکیل باید در همان موضوع معین عمل کند و نمی‌تواند در هر فعالیت مالی و حقوقی دخالت کند.

 • وکالت لاعزل

وکالتی است که در آن وکالت وکیل یا عدم عزل او در قرارداد شرط شده است.

وکالت از نظر شکل به وکالت رسمی، عادی و شفاهی تقسیم‌بندی می‌شود.

مورد وکالت به نحوی است که خود فرد توان آن کار را دارد. به طور مثال اگر فردی ورشکسته شده است، نمی‌تواند به فردی وکالت دهد تا اموال او را بفروشد.

حدود وکیل چقدر است؟

بسته به این که وکالت به طور مطلق است یا قیدی، حدود وکیل دادگستری مشخص می‌شود. وکیل نمی‌تواند خارج از حدود خود کاری انجام دهد.

انواع  وکالت

 • وکالت قضایی

در این نوع از وکالت، شخص فردی را به عنوان وکیل دادگستری برای انجام امور قضایی خود به دادگاه معرفی می‌کند. این شیوه از وکالت محدود به امور قضایی است. مثال آن اعطای وکالت به وکیل دادگستری است.

 • وکالت غیر قضایی

فرد برای انجام کار‌های اداری یا شخصی خود به فرد دیگری وکالت می‌دهد یا وکیل می‌گیرد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری

تعهدات وکیل

 • هر گاه از طرف وکیل خسارتی به موکل برسد که وکیل مقصر شناخته شود، وکیل مسئول برطرف کردن خسارت خواهد بود
 • وکیل باید به صلاح موکل خود عمل کند.
 • او نباید فراتر از اختیارات خود عمل کند.
 • او باید آن‌چه را که به جای موکل خود دریافت می‌کند، به دست او برساند.

تعهدات موکل

 • موکل موظف است تمامی مخارجی را که وکیل مجرب برای انجام امور وکالت کرده است، به وی پرداخت کند.
 • موکل باید حقوق وکیل را بدهد مگر این‌که در قرارداد وکالت جور دیگری نوشته شده است.

از چه طریقی وکالت منقضی یا فسخ می‌شود؟

با عزل موکل، استعفای وکیل، فوت یا جنون موکل یا وکیل، وکالت منقضی می‌شود.

با از بین رفتن متعلقات وکالت، انجام مورد وکالت توسط خود موکل، با انجام عملی از طرف موکل که بر خلاف وکالت وکیل است، وکالت فسخ می‌شود.

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با وکیل پایه دو دادگستری

وکیل پایه دو دادگستری فقط می‌تواند در امور زیر شرکت کند:

 • در محاکم کیفری که دارای جرم‌های تعزیری با حکم حبس کم‌تر از ۱۰ سال و شلاق و جزای نقدی و اقدامات تامینی است
 • محاکم حقوقی که بازخواسته آن کمتر از ۵۰۰ میلیون ریال است
 • در دعاوی مربوط به اختلافاتی که در اصل نکاح، اصل طلاق٬ اثبات و نفی نسب است
 • اما وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند در تمامی محاکم، چه حقوقی چه کیفری، از حق موکل خود دفاع کند.

وکیل مجرب

چگونه وکیل دادگستری را بشناسیم؟

برای شناخت وکیل مجرب دادگستری واقعی باید به موارد زیر دقت کنید:

اگر فردی خود را وکیل دادگستری معرفی می‌کند، تابلوی وکالت وی در ابتدای محل ورود ساختمانی که دفتر وکالت در آن واقع شده است، نصب شده است.

وکیل پایه یک دادگستری دارای کارت و پروانه وکالت است. پروانه وکالت وی را باید در دفتر او ببینید.

اگر آموزش حقوق اولیه شهروندی و نحوه استفاده از خدمات حقوقی، قبل از عقد هر نوع قراردادی از کودکی آموزش داده شود و برخی رسانه‌ها بویژه رسانه‌های تصویری با ساخت فیلم و سریال فرهنگساز به جای نشان دادن یک چهره خنثی و تشریفاتی از وکیل، جایگاه تخصصی یک وکیل پایه یک زبردست دادگستری و یا یک کارشناس رسمی دادگستری را در ذهن مخاطبان نهادینه سازند، این فرهنگ ایجاد خواهد شد و دیگر هیچ‌کس با بهره نگرفتن از وکیل، به خوددرمانی حقوقی دست نخواهد زد!

وکیل آنلاین و وکیل تلفنی

وکیل مجرب تلفنی شیوه جدید وکیل گرفتن است که شما برای مشورت و سپردن کارهای حقوقی خود با موسسه‌های حقوقی تماس می‌گیرید. در اینجا اعتبار موسسه حقوقی بیش از نام وکیل دادگستری اهمیت دارد. مؤسسات حقوقی با گردآوری تعدادی وکیل پایه یک دادگستری در کنار هم که در زمینه‌های مختلفی از مسائل حقوقی مانند مسائل جزایی، خانواده، طلاق، املاک، چک، مالیات و …تخصص دارند برای مشاوره و انجام کارهای حقوقی شما پرونده را به وکیل مورد نظر ارجاع می‌دهند و او به صورت تلفنی یا آنلاین راهنمایی‌های لازم را انجام داده و در صورت لزوم با گرفتن وکالت‌نامه و در دست داشتن اسناد کارهای حقوقی شما را پیگیری می‌کند.

این شیوه روشی مناسب برای افرادی است که زمان اندکی برای گرفتن وکیل دارند ولی می‌خواهند بهترین وکیل دادگستری را برای انجام کار حقوقی خود نماینده کنند به این صورت به اعتبار موسسه حقوقی توجه می‌کنند.

وکیل خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

وکیل باید امانت دارد باشد. وقتی شما به کسی وکالت می‌دهید در واقع مدارک و اسناد و اطلاعات خود را برای انجام کاری به او می‌سپارید و او باید از این اسرار حفاظت کند. وکیل مجرب خوب از افشای اسرار موکل خودداری می‌کند. وکیل پایه یک دادگستری از نظر اخلاقی تعهد دارد که بهترین راه‌حل مسئله موکل را به او بگوید و او را از تصمیم‌های نادرست بازدارد و نگذارد به بیراهه برود و در فرآیند طولانی قضایی درگیر شود درحالی‌که روش‌های سریع‌تری نیز وجود دارد.

وکیل پایه یک دادگستری که اطلاعات و معلومات کافی حقوقی در زمینه مورد بررسی دارد با ساده کردن قوانین برای موکل، او را با قانون و حق خود آشنا می‌کند و با مهارت خویش در فن بیان و گفتگو و استفاده از تجارب گذشته، فرآیندهای قضایی را با زبانی ساده برای موکل خود توضیح می‌دهد. وکیل دادگستری خوب برای موکل خود زمان گذاشته و چه در مصاحبه یا سایر مواقع، او را در جریان روند کار قرار می‌دهد.

یافتن وکیل پایه یک دادگستری متخصص

 امروزه شغل وکالت نیز به واسطه فعالیت هزاران وکیل پایه یک، به صورت تخصصی درآمده است و بیشتر وکلا در یک زمینه خاص که تجربه و تسلط بیشتری دارند به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند. وکیل اداره کار، وکیل تجارت، وکیل خانواده، وکیل حوزه ملک، وکیل موضوعات مربوط به چک، وکیل حقوق بشر، وکیل محیط زیست و… را می‌توان به تناسب موضوعی که نیاز به خدمات حقوقی یا مشاوره دارید انتخاب کنید.

برای یافتن وکیل پایه یک دادگستری مناسب، امروزه مجموعه‌های حقوقی متعددی به کمک مردم آمده‌اند. سیدوک به عنوان سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی با ارائه خدمات مشاوره، شما را در انتخاب وکیل پایه یک دادگستری یاری می‌کند.

وکیل پایه یک دادگستری تهران

وکیل پایه یک دادگستری تهران

اگر مشکل حقوقی برایتان پیش آمده و رسیدگی و حل کردن و حضور در دادگاه و دادگستری برایتان کاری دشوار و زمان بر و طاقت فرساست، پیشنهاد ما به شما این است که از بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران در «سیدوک» کمک بگیرید.

وکیل پایه یک دادگستری تهران که از سیدوک انتخاب می کنید وکیلی است که با شرافت کاری و همه انرژی خود در رابطه با پرونده شما کار می کند و با گذر زمان نسبت به حل مسائل پرونده شما بی تفاوت یا خسته نمی شود. وکیل پایه یک دادگستری تهران که از سیدوک انتخاب می کنید طوری رفتار می کند که اعتماد و اطمینان کامل را در موکل خود ایجاد و باعث آسودگی خیال او می شود.

شجاعت، جسارت و نزاکت از دیگر خصوصیات بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران است که در سیدوک انتخاب می کنید. البته پیشنهاد ما این است که بهتر است برای انجام امور کیفری خود سراغ وکیلی بروید که در زمینه دعوای کیفری شما، تجربه کافی داشته باشد و بتواند رای دادگاه را به نفع شما تمام کند.

مجموعه وکلای پایه یک دادگستری تهران در «سیدوک» کنار هم جمع شدند تا به هم میهنان عزیز کمک کنند مشکلات حقوقی خود را که گاهی مثل کوه بزرگ و غیر قابل حل به نظر می رسد، در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه برای شما حل کنند.

وکیل پایه یک دادگستری آقا

وکیل پایه یک دادگستری آقا

قبل از هر چیز اگر درگیر پرونده حقوقی مثل دعاوی خانوادگی و یا دعوای کیفری مثل کلاهبرداری یا چک برگشتی و هر موضوع حقوقی دیگرهستید جهت دسترسی به بهترین وکلای پایه یک دادگستری آقا یا خانم با «سیدوک» تماس بگیرید.

این روزها با توجه به پیچیدگی روابط مالی و حقوقی کمتر کسی است که درگیر پرونده های قضایی نباشد. طبیعی است  کسی که درس قانون نخوانده و به مقررات قانونی اشراف ندارد نمی تواند به جنگ این غول بی شاخ و دم رفته و بدون داشتن وکیل از این کارزار پیروز دراید.

ناگفته نماند که وکیل خوب نیاز به موکل خوب دارد. به این معنی که در تمام مراحل دادرسی باید تمام نکاتی را که مربوط به موضوع پرونده است بدون هیچ کم وکاستی با وکیل خود که ممکن است وکیل پایه یک دادگستری آقا یا خانم  باشد در میان بگذارد و نکته بسیار مهم این است که هیچ چیزی را از وکیل خود پنهان نکند حتی اگر به نظرش کم اهمیت یا بی اهمیت باشد. برای موفقیت صد در صد، ضمن داشتن حوصله و صبر از گفتن حقیقت دریغ نکند.

حتما همه شنیده اید که وکیل مثل دکتر محرم اسرار موکل است. باید مطمئن باشید که اسرار و اطلاعات شما پیش وکیل حرفه ای مثل راز باقی می ماند. توجه کنید که پنهان کردن واقعیت از وکیل در نهایت به پرونده شما آسیب می زند  چرا که وکیل با اطلاع از جزئیات است که نحوه اقامه دعوا یا دفاع را تغییر می دهد.

نکنه بسیار مهم دیگر این است که دعوای شما چه مدت به درازا خواهد کشید از اختیار وکیل خارج است و موکل باید بداند که وکیل نیز مشتاق است هر چه سریع تر پرونده به نتیجه دلخواه برسد.

مجموعه «سیدوک» با ۲۰۰ وکیل پایه یک دادگستری که ۵۵ درصد آنها را وکلای پایه یک دادگستری آقا تشکیل می دهند در خدمت شماست تا موضوعاتی مثل قتل، تجاوز، کلاهبردرای، خیانت در امانت، ضرب و جرح، جعل و استفاده از سند مجعول که برخی تصور می کنند وکیل پایه یک دادگستری آقا بهتر می تواند آنها را حل و فصل کند به شما مشاوره حقوقی داده و وکالت شما را برعهده می گیرند.

وکیل پایه یک دادگستری خانم

وکیل پایه یک دادگستری خانم

بین انتخاب وکیل آقا یا خانم گیر کردم.

می ترسم وکیل مرد انتخاب کنم، شوهرم سر لج بیوفته بیشتر کِش بده روند طلاق رو.

این یکی از هزاران سوال مشابهی است که احتمالن یا از اطرافیان شنیده اید یا در اینترنت خواندید  که مردم برای انتخاب وکیل خانم یا آقا مشکل دارند. البته به نظر می رسد در مسائلی که خانواده و عفت خانواده مطرح است خانم ها ترجیح می دهند با وکیل پایه یک دادگستری خانم مشاوره داشته باشند .

گاهی هم شما برای دختر یا خواهر خود دنبال وکیل هستید و ترجیح می دهید یک وکیل پایه یک دادگستری خانم در دادگاه کنار خواهر یا مادرتان باشد. موسسه حقوقی «سیدوک» با همراهی مجرب ترین و بهترین وکلای پایه یک دادگستری خانم که علم و اشراف حقوقی کامل دارند و در پیگیری پرونده ها شجاع و جسورهستند در کنارتان است.

وکیل پایه یک دادگستری خانم از لحاظ علمی و فنی هیچ تفاوتی با وکلای آقا ندارد و شما می توانید با اعتماد کامل به وکیل خانم، کار حقوقی خود را به آنها بسپارید.

اگر شما درباره موضوع خاصی برای مثال امور کیفری، خانواده، حقوقی، ثبتی، ملکی نیاز به وکیل دارید یا  احتیاج به مشاوره حقوقی با وکیل خانم در ابر شهر تهران دارید با نصب اپلیکیشن «سیدوک» یا باز کردن سایت «سیدوک»، امکان دریافت مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری خانم را خواهید داشت.

در پرونده های قضایی، زمانی که موکل خانم است در بیشتر موارد تمایل به همکاری با وکیل خانم دارند. زن ها با همدیگر احساس راحتی و آرامش روحی بیشتری دارند و در بیشتر موارد موکل های خانم به دلیل نداشتن اطلاعات حقوقی کافی، داشتن ترس از مراجع قضایی، هراس از مواجه شدن با قاضی در دادگاه، ترجیح می دهند وکیل پایه یک دادگستری خانم داشته باشند.

اگر در زندگی مشترک به خاطر عدم سازش و دفاع از حقوق خود مثل گرفتن مهریه، عدم پرداخت نفقه، دریافت دستمزد زحماتی که در زندگی کشیدید نیازمند وکیل مجرب خانم در تهران هستید می توانید با گرفتن وکیل از مجموعه «سیدوک» مشکلات خود را حل و به رضایت کامل برسید.

شماره وکیل پایه یک دادگستری

شماره وکیل پایه یک دادگستری

ممکن است هر کدام از ما در زندگی روزمره به مشکلاتی برخورد کنیم که احساس کنیم تنهایی نمی توانیم از پس حل آن بربیاییم. به خصوص اگر مسئله پیش آمده حقوقی باشد. آن وقت است که بودن وکیل در کنارمان علاوه بر نتیجه دلچسب پرونده، دلگرمی هم به ما می دهد.

برای پیدا کردن شماره وکیل پایه یک دادگستری، کافی است مرورگر کامپیوتر یا گوشی خود را باز کنید و «سیدوک» را تایپ کنید. به محض باز کردن سایت، هم امکان ثبت درخواست وجود دارد هم نصب اپلیکیشن.

اگر با شماره ۰۲۱۷۴۴۱۳۰۰۰ تماس بگیرید ، سیدوک  از بین ۲۰۰ وکیل پایه یک دادگستری عضو سامانه خود، وکیل متخصص در موضوع پرونده شما را معرفی و امکان ارتباط را فراهم می کند.

سامانه خدمات آنلاین حقوقی «سیدوک» امکان ارتباط با وکلای پایه یک دادگستری متخصص را برای مراجعین محترم که درگیر دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، خانواده و … می باشند جهت دریافت خدمات مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری و وکالت فراهم می نماید تا شما در حالی که به هر دلیل امکان مراجعه به دفاتر وکالت وکلا را ندارید در منزل یا محل کار خویش با وکلای پایه یک دادگستری مشورت کنید یا به وکلای متخصص سامانه «سیدوک» جهت طرح یا پیگری دعاوی خویش وکالت دهید.

سیدوک تلاش کرده با توجه به پیچیدگی روابط مالی و حقوقی در جامعه حاضر وکلای پایه یک دادگستری متخصص در حوزه های مختلف حقوقی را کنار هم جمع کند تا تمام مراجعین به سامانه «سیدوک» امکان گرفتن وکیل داشته باشند.

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری «سیدوک»

صرفه جویی در وقت و هزینه

امکان بررسی مدارک بدون مراجعه حضوری

امکان لایحه نویسی و تنظیم دادخواست با ثبت درخواست آنلاین

مراقبت از سلامتی خود و خانواده در برابر ویروس کرونا

امکان انتخاب مشاوره با وکیل خانم یا آقا

مشاوره تلفنی با وکیل

اگر فقط به مشاوره تلفنی با وکیل نیاز دارید می توانید با باز کردن سایت «سیدوک» یا نصب اپلیکیشن «سیدوک» در کمترین زمان به وکیل پایه یک دادگستری متخصص در موضوع پرونده تان، وصل شده و مشاوره داشته باشید.

شماره تماس وکیل پایه یک دادگستری

شماره تماس وکیل پایه یک دادگستری

در صورت نیاز به شماره تماس وکیل پایه یک دادگستری برای گرفتن وکیل متخصص درباره موضوعی که گرفتاری این روزهایتان شده، کافی است گوشی تلفن را بردارید و ۷۴۴۱۳۰۰۰ را بگیرید.

پشتیبان «سیدوک» با انرژی و حوصله به شما پیشنهاد می کند که درخواست مشاوره تلفنی خود را از طریق سایت یا اپلیکیشن ما ثبت کنید. در کمتر از ۱۰ دقیقه کارشناس مرکز تماس با شما تماس گرفته و با توجه به موضوع پرونده، شما را به وکیل متخصص پایه یک دادگستری در آن حوزه متصل می کند.

با پرداخت ۴۰ هزار تومان که این روزها واقعا حق انتخاب چیزهای کمی برای خرید دارید می توانید ۲۰ دقیقه از وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی بگیرید.

با توجه به اینکه مسائل حقوقی بسیار حساس بوده و ریزه کاری های زیادی دارد، ممکن است مشورت نکردن با یک وکیل دلسوز و آگاه، هزینه های جبران ناپذیری برای شما داشته باشد. پیشنهاد مجموعه ما این است که قبل از هر اقدامی، مشاوره حقوقی با وکیل متخصص پایه یک دادگستری را در برنامه خود بگذارید و با شماره پشتیبانی«سیدوک» تماس بگیرید.

«سیدوک» با همکاری و حضور تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری، امکان گرفتن مشاوره تخصصی حقوقی و کیفری را به صورت روزانه برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده که از طریق سایت یا اپلیکیشن در دسترس است و در صورت نیاز، قرار مشاوره حضوری را برایتان هماهنگ می کند.

از مزایای داشتن شماره تماس وکیل پایه یک دادگستری این است که در وهله اول شما با ارتباط مستقیم با وکیل، درباره موضوع مورد درخواست تان مشاوره می گیرید و این امکان هر لحظه که اراده کنید برای شما محفوظ است.

در مرحله بعد اگر وکیل به مدارک پرونده تان برای مشاوره دادن بهتر نیاز داشته باشد، به صورت آنلاین می توانید مدارک را در فضای مجازی بارگزاری کنید.

از دیگر مزیت های «سیدوک» این است که با توجه به موضوع پرونده می توانید انتخاب کنید که تماس تلفنی با وکیل خانم داشته باشید یا آقا. ما با دسترسی به شماره تماس وکیل های خانم و آقا پایه یک دادگستری در تهران برای مشاوره حضوری و کل ایران به صورت تلفنی این امکان را برایتان فراهم کردیم.

در تمامی مراحل مشاوره تلفنی یا حضوری، پشتیبانی «سیدوک» رصد مراحل مشاوره و پیشرفت پرونده را انجام می دهد و هرگز شما را تنها نمی گذارد.

شماره ۷۴۴۱۳۰۰۰ در گوشی تلفن تان نگهدارید تا خیال تان راحت باشد که شماره تماس وکیل پایه یک دادگستری همیشه همراه تان هست و فقط با یک تماس، می توانید وکیل خانم یا آقا در کنارتان داشته باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
برچسب ها :

۸ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امتیاز مطلب:

امتیاز شما به این مطلب

آخرین مطالب

فهرست