مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی حضوری

با مشاوره حقوقی حضوری یک وکیل حرفه ای همراه خود داشته باشید!

اگر تصمیم به تنظیم یا امضای قرارداد تجاری، مبایعه نامه و…. دارید، لازم است از تمامی محتوای قراداد مطلع باشید و سپس اقدام کنید. ما در سیدوک این امکان را برای شما فراهم کردیم که بتوانید در هنگام عقد قرارداد وکیل تخصصی همراه خود داشته باشید.

برای درک مفاد یک قرارداد تجاری نیازمند به دانش حقوقی هستیم و ندانستن بند و ماده های موجود در قرارداد حتما مشکل ساز خواهد شد بنابراین بهتر است قبل از اقدام برای  امضا، از تمامی جنبه های حقوقی قرارداد مطلع گردیم

بعد از تکمیل فرم درخواست مشاوره حضوری، وکیل حقوقی خود را در محلی  که مایل هستید ملاقات می کنید یا می توانید وکیل را در هنگام تنظیم یا امضای قرارداد همراه خود داشته باشید.

 

ثبت مشاوره حضوری

مشاوره تلفنی

مزایای مشاوره حقوقی حضوری

در مواقعی پیش از هر تصمیمی پاسخ به سوالات حقوقی شما نیازمند به بررسی تمامی مدارک و شواهد می باشد، حضور شما کمک زیادی به رفع ابهامات و اخذ تصمیم درست می کند.

یا در مواقعی نیز هنگام عقد یک قرارداد یا یک مبایعه نامه نیازمند به همراهی یک وکیل متخصص برای مدت زمان مشخصی در حین معامله می باشیم این خدمتی هست که در حال حاضر توسط سیدوک ارائه میگردد و از مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد

  1. مشاوره حقوقی حضوری ارزان در تهران با وکیل تخصصی
  2. پرداخت هزینه ناچیز و همراهی وکیل با شما
  3. انتخاب وکیل پایه یک تخصصی خانم و آقا جهت مشاوره تلفنی یا حضوری
  4. حمایت از شما در صورت عدم رضایت از وکیل تخصصی
  5. وکلای تخصصی کیفری و حقوقی
فهرست