مشاوره حقوقی حضوری

درخواست وکیل درخواست داور ارزیابی پرونده تنظیم اوراق قضایی

  • تعداد مشاوره

مشاوره حقوقی حضوری بهترین و ارزان ترین راه برای داشتن وکیل پایه یک است.

مشاوره حضوریمشاوره‌گرفتن از متخصصان برای آگاهی از اموری که درباره آن  اطلاعاتی نداریم یا مشرف به موضوع نیستیم، امری پسندیده است. انجام این کار برای هر شهروندی که به اصل «پیشگیری بهتر از درمان» اعتقاد و ایمان دارد توصیه می‌شود. بسیاری از مشکلات و دردسرهایی که اشخاص با آن مواجه می‌شوند به این دلیل است که هنگام روبه‌رو‌شدن با یک موضوع تخصصی، مثلاً در مسائل حقوقی از نظرات افراد آگاه به‌عنوان «مشاور» بهره نگرفته‌اند.

مشاور حقوقی کسی است که در مسائل حقوقی علم، تخصص، تجربه و آگاهی دارد و ما برای گرفتن مشورت و راهنمایی برای حل مشکلات و مسائل حقوقی که گاه با سختی و هزینه‌های زیاد قابل جبران است نزد او می‌رویم.

وقتی برای مشاوره نزد وکیل می‌رویم، لازم است همۀ‌ مدارک مرتبط با موضوع را همراه داشته باشیم تا نتیجۀ بهتری بگیریم. در جلسۀ مشاوره هیچ‌چیز نباید از قلم بیفتد و تمام اسناد و مدارک باید در اختیار مشاور قرار بگیرد. به عبارت دیگر، باید همۀ رخدادها را بگوییم نه آنچه را که فکر می‌کنیم مهم است. چه بسا نگفتن مواردی که از نظر ما بی‌اهمیت است موجب می‌شود وکیل نتواند مشاوره درستی به ما بدهد و ما از جلسۀ مشاوره نتیجۀ خوبی نگیریم.

«سیدوک» به شما کمک می‌کند تا در هر زمینه‌ای که نیاز به مشاوره حوقی حضوری با وکلای این مجموعه‌ دارید مشورت کنید. وکلای مجموعۀ «سیدوک» در مشاوره حقوقی تلفنی شما را راهنمایی می‌کنند تا با آگاهی کامل به انجام امور خود بپردازید.

چنانچه خواهان مشاوره‌ حضوری با وکلای «سیدوک» هستید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن سیدوک یا فرم درخواست مشاوره حضوری در سایت درخواست مشاوره خود را ثبت کنید. این درخواست به وکلای مجموعه ارسال می‌شود و وکلایی که در آن زمان امکان مشاوره حضوری را دارند اعلام آمادگی می‌کنند. در نهایت این شما هستید که از بین وکلای مختلف یک وکیل را برای دریافت خدمات مشاوره و راهنمایی انتخاب می‌کنید.

شما می‌توانید وکیل منتخب خود را در هر مکانی که مایل هستید، ملاقات کنید. برخی مایل‌اند با وکیل در محل کار خود ملاقات داشته باشند و برخی دیگر تمایل دارند ملاقاتشان در فضای «سیدوک» انجام شود. در هر صورت شما متناسب با موقعیت خود می‌توانید مکانی را برای ملاقات در نظر بگیرید.

فهرست