مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی حضوری بهترین و ارزان ترین راه برای داشتن وکیل پایه یک است.

مشاوره حقوقی حضوری

مصاحبه حضوری و رو در رو با وکیل متخصص کمک زیادی برای شماست تا نتیجه را به نفع خود تمام کنید.

مشورت با وکیل کم هزینه ترین کاری است که از خیلی اتفاقات مهلک جلوگیری می کند. ما این اطمینان را به شما می دهیم که همواره مشاورین حقوقی باتجربه، دلسوز و امانت دار در سیدوک برای راهنمایی شما انتخاب شوند.

ما در سیدوک باور داریم که اقدام در زمان مناسب کمک شایانی به پیشرفت پرونده میکند.

در جلسه ملاقات با مشاوران حقوقی در ابتدای امر تمام مدارک و شواهد توسط وکیل انتخابی شما مشاهده می شود، سپس بهترین مسیر برای موفقیت پیش روی شما قرار می گیرد. به یاد داشته باشید حتی جزئیاتی که بی اهمیت جلوه می کند تا حالا توانسته پرونده های زیادی را موفق از دادگاه بیرون بیاورد.

بعد از تکمیل فرم و پرداخت هزینه مشاوره حقوقی حضوری، زمان ملاقات با مشاور حقوقی رزرو شده و در نهایت وکیل خود را در مکانی که مایل هستید، ملاقات می کنید. بعضی از شما تمایل دارید با وکیل در محل کار خود ملاقات داشته باشید و بعضی دیگر می خواهید ملاقاتتان در دفتر سیدوک انجام شود. ما با کمال میل پذیرای شما هستیم.

بعد از تصمیم به ملاقات وکیل به خاطر داشته باشید که همۀ‌ مدارک مرتبط با موضوع را همراه داشته باشید تا نتیجۀ بهتری بگیرید. در جلسۀ مشاوره هیچ چیز نباید از قلم بیفتد و تمام اسناد و مدارک باید در اختیار مشاور قرار بگیرد. به عبارت دیگر، باید همۀ رخدادها را بگوییم نه آنچه را که فکر می‌کنیم مهم است. چه بسا نگفتن مواردی که از نظر ما بی‌اهمیت است موجب می‌شود بهترین مسیر در پیش روی شما قرار نگیرد، بنابراین جزییات مهم است.

به کمک فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید. در کمترین زمان با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای ملاقات با وکیل را فراهم می کنیم.

درخواست مشاوره حضوری

  • Date Format: YYYY dash MM dash DD
  • :
  • قیمت: ۲۲۰,۰۰۰ تومان
  • ۰ تومان

فهرست