مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشورت برای هر شهروندی که به «پیشگیری بهتر از درمان است» اعتقاد دارد، توصیه می‌شود. مشاوره به‌ موقع، موجب طرح دعاوی کمتر در مراجع قضائی و رسیدگی دقیق‌ تر به دعاوی مهم می‌ شود. این روزها به ‌دلیل مشغله‌ های زیاد، کمتر کسی زمان کافی برای مراجعه حضوری به وکیل و مشاور دارد، در نتیجه مردم ترجیح می ‌دهند در وقت و هزینه‌ خود صرفه ‌جویی کرده و خودشان برای حل مشکل خود اقدام کنند که معمولا نتیجه مطلوب نمی گیرند.

ما باور داریم پیش از هر تصمیمی مشورت گرفتن از یک متخصص مسیر روشن تری را پیش روی ما قرار می دهد، در نتیجه با ایجاد واحد مشاوره حقوقی تلفنی با هزینه ناچیز، امکان مشاوره حقوقی فوری را برای شما فراهم کرده ایم.

وکلای متخصص ما در همه زمینه های حقوقی همراه شما خواهند بود. مثل:

مشاوره حقوقی مهریه، مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره حقوقی ارث، مشاوره حقوقی ازدواج، مشاوره حقوقی ملکی و …

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی، کافیست درخواست خود را ثبت کنید. در کمترین زمان با شما تماس گرفته و بهترین مسیر را با کمک شما انتخاب می کنیم و تا پایان مسیر همراه شما هستیم.

ثبت مشاوره تلفنی

 • قیمت: ۴۰,۰۰۰ تومان
 • ۰ تومان

مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته رایگان؟

از آنجایی که کسب دانش و تجربه هزینه بر است نمی شود انتظار داشت خدمات رایگان ارائه داد. شما هم نتیجه دلخواه را نمی گیرید چون فکر می کنید وقتی پولی ندادید طرف برای شما وقت و انرژی کامل نمی گذارد. ما نمی گوییم خدمات ۲۴ ساعته رایگان می دهیم اما ثابت می کنیم خدمات درجه یک ارزان می دهیم چون در واقع ماهیت ارائه خدمات حقوقی ۲۴ ساعته نیست اما میتوانید درخواست مشاوره حقوقی خود را ۲۴ ساعته ثبت نمایید تا در اولین ساعات کاری مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ارزان ما کافی است از طریق یکی از درگاه های ارتباطی ما (اپلیکیشن، نسخه تحت وب و سایت) درخواست خود را ثبت کنید. همکاران «سیدوک» در کمترین زمان از واحد پشتیبانی ما تماس گرفته و پس از آگاه شدن از موضوع پرونده، وکیل متخصص آن حوزه را به شما وصل می‌کند. تمام تلاش مجموعه، ارائه بهترین راهکار‌ برای حل مشکل شهروندان عزیز است.

در حال حاضر برای بسیاری از مردم با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و آلودگی اکثر نقاط کشور به این ویروس، امکان مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی کمتر شده است. ممکن است برخی افراد بسته به شرایط ویژه این دوران و کمبود زمان، نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی فوری داشته باشند.

در این موقعیت این سوال شاید برای بسیاری از افراد پیش بیاید که برای مشاوره حقوقی تلفنی فوری باید به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ این سوال مراجعه به سایت یا اپلیکیشن «سیدوک» است که از مراجع معتبر ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در کشور است.

در تلاش هستیم خدمات مشاوره حقوقی تلفنی متناسب با تاریخ ثبت و نوع درخواست کاربر در کمترین زمان ممکن ارائه شود تا درخواست کنندگان بتوانند مشکلات و ابهامات خود در امور حقوقی را هر چه سریع‌ تر بررسی کرده و بهترین راهکار را برای رفع آنها از وکلای متخصص «سیدوک» جویا شوند.

بسیاری از مردم در امور حقوقی خود نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص دارند زیرا برخی از امور حقوقی متقاضیان بسیار پیچیده بوده و نیاز به دانش حقوقی و تجربه بالا در این زمینه دارد. از جمله مهم‌ ترین حوزه ‌های حقوقی که نیازمند به یک وکیل متخصص و با تجربه است، می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • پرونده ‌های کیفری
 • پرونده‌ های مربوط به جعل اسناد
 • پرونده‌ های مربوط به ثبت و انتقال املاک
 • پرونده‌ های مربوط به انحصار وراثت
 • پرونده‌ های مربوط به خانواده
 • پرونده‌ های مربوط به طلاق
 • پرونده‌ های مربوط به طلاق توافقی
 • پرونده‌ های مربوط به مهریه
 • پرونده‌ های مربوط به حضانت
 • پرونده‌ های مربوط به تجاوز
 • پرونده‌ های مربوط به روابط نامشروع
 • پرونده‌ های مربوط به چک برگشتی

موارد بالا از جمله حوزه ‌هایی است که نیاز به بررسی دقیق و کارشناسی شده وکلای متخصص و با تجربه دارد. «سیدوک» برای تمامی حوزه‌ های تخصصی به خصوص امور مربوط به پرونده ‌های کیفری وکلای متخصص را در اختیار متقاضیان قرار می ‌دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی چه مزایایی دارد؟

در عصر ارتباطات و اطلاعات، حجم بسیار گسترده‌ ای از فعالیت ‌های روزمره مردم به صورت غیر حضوری و از طریق راه‌ های ارتباطی مختلف مثل تلفن همراه و اینترنت انجام می ‌گیرد. این نیز از جمله مواردی است که در عصر حاضر توسط برخی از موسسات مثل «سیدوک» ارائه می‌ شود. از جمله مهم ‌ترین مزایای مشاوره حقوقی تلفنی می‌توان این موارد را نام برد.

 • ارزان‌تر بودن خدمات نسبت به مشاوره حضوری
 • مشورت با کارشناس آگاه و مسلط به موضوع مطرح شده
 • عدم نیاز به پیمودن مسافت‌های طولانی
 • عدم محدودیت مکانی و زمانی
 • سرعت بالای ارائه خدمات
 • امکان درخواست مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل خانم
 • امکان درخواست مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل آقا
 • مراقبت از سلامتی خود و خانواده در مقابل ویروس کرونا
 • نتیجه گیری سریع و تصمیم گیری درست در کوتاه ترین زمان

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

با توجه به پیچیدگی زندگی در جهان امروز و نیز تبعات حقوقی و قضایی ناشی از آن، ارائه خدمات حرفه ‌ای مشاوره حقوقی تلفنی در تهران به عنوان پایتخت کشور از اهمیت خاصی برخوردار است.

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران از آن جهت اهمیت دارد که شیوع ویروس کرونا زندگی شهروندان را کاملا تحت تاثیر قرار داده است.

در حال حاضر برای بسیاری از مردم با توجه به محدودیتهای ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و آلودگی اکثر نقاط کشور به این ویروس، امکان مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی را ندارند.

ممکن است برخی افراد بسته به شرایط ویژه این دوران و کمبود زمان، نیاز به مشاوره فوری داشته باشند.

در این موقعیت این سوالات شاید برای بسیاری از افراد پیش بیاید که مشاوره حقوقی تلفنی در تهران چگونه انجام میشود؟

بهترین مرکز مشاوره حقوقی تلفنی در تهران کجاست؟ برای مشاوره حقوقی تلفنی فوری باید به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ این سوال مراجعه به سایت یا اپلیکیشن «سیدوک» است که از مراجع معتبر ارائه دهنده خدمات مشاوره تلفنی در کشور است.

یک وکیل به دلیل شرکت در آزمون وکالت و دریافت پروانه اخذ وکالت از دانش حقوقی و تجربه بسیار بالایی برخوردار است و بهتر می‌ تواند افراد را در رفع مشکلات حقوقی راهنمایی کند.

وکلای با تجربه «سیدوک» می‌ توانند پرونده‌ های مربوط به ارتکاب جرم را بر اساس قوانین و مقررات مجازات اسلامی بررسی کرده و مشاوره‌ های تخصصی لازم در این زمینه ارائه دهند. از جمله مهم‌ ترین امور حقوقی که نیازمند مشاوره حقوقی با وکیل متخصص است موارد زیر است.

 • امور حقوقی مربوط به طلاق و حضانت فرزند
 • امور حقوقی مربوط به قتل و ضرب و جرح
 • امور حقوقی مربوط به زنا و روابط نامشروع
 • امور حقوقی مربوط به جعل اسناد
 • امور حقوقی مربوط به خیانت در امانت
 • امور حقوقی مربوط به کلاهبرداری
 • امور حقوقی مربوط به  جرایم رایانه‌ای
 • امور حقوقی مربوط به نگارش انواع قراردادهای تجاری و کاری
 • امور حقوقی مربوط به اختلافات ملکی
 • امورحقوقی مربوط به امور ثبتی
 • امور حقوقی مربوط به ثبت شرکت‌ها و تغییرات آن

 

«سیدوک» کنار شماست تا با آرامش و لبخند زندگی کنید

هزینه مشاوره تلفنی چقدر است؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری در مجموعه سیدوک برای هر ۲۰ دقیقه ۴۰ هزار تومان است که در مقایسه با مشاوره حضوری بسیار کمتر است. با پرداخت این هزینه بسیار ناچیز می توانید مشکل حقوقی خود را با اطمینان کامل حل کنید.

برای مشاوره تلفنی نیاز به تعیین وقت قبلی است؟

خیر. پس از ارسال درخواست مشاوره حقوقی تلفنی همکاران ما از واحد پشتیبانی با شما تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن، در هر ساعت شبانه روز، شما را به یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری وصل می کنند.

چطور می توانیم مشاوره تلفنی بگیریم؟

با سه روش. نصب اپلیکیشن- سایت و وب اپلیکیشن (بدون نیاز به نصب) سیدوک. اپلیکیشن ما در فروشگاه های گوگل پلی، کافه بازار، چارخونه و مایکت برای فضای اندروید و سیب اپ برای ios دریافت و نصب کنید. در کمترین زمان با بیشترین سرعت و هزینه بسیار کم یک مشاوره دلچسب حقوقی بگیرید.

مشاوره حقوقی تلفنی بهتر است یا حضوری؟

یکی از رایج‌ترین سوالات در حوزه امور حقوقی این است که مشاوره حقوقی تلفنی بهتر است یا مشاوره حقوقی حضوری؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که با توجه شرایط حال حاضر جهان و گسترش ویروس کرونا، مراجعه حضوری و خارج شدن از خانه بسیار خطرناک بوده و مشاوره حقوقی حضوری تنها در برخی موارد خاص و بسیار ضروری توصیه می‌شود. اما در این شرایط مشاوره حقوقی به صورت تلفنی بسیار بهتر است زیرا در کمترین زمان ممکن و توسط مجرب‌ترین وکلای حقوقی می‌توان ابهامات و مشکلات حقوقی خود را رفع کرد. هزینه‌های مربوط به مشاوره حقوقی به صورت تلفنی بسیار مناسب و مقرون به صرفه‌تر از مشاوره حضوری است و می‌شود با پرداخت کمترین مبالغ، بهترین مشاوره‌های حقوقی را از متخصص‎ترین وکلا دریافت کرد. در حالی که برای اخذ مشاوره حقوقی حضوری علاوه بر پرداخت هزینه‌های بسیار زیاد، رفت و آمد چندین جلسه را هم باید به مسئله افزود.

با مشاوره حقوقی تلفنی مشکل حقوقی برطرف می شود ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در اکثر موارد مشکلات و ابهامات حقوقی متقاضیان در مشاوره تلفنی توسط کارشناسان و وکلای با تجربه و متخصص برطرف می‌شود. البته در برخی موارد مشکلات حقوقی وجود دارند که نیاز به بررسی دقیق و مستندات خاص خود دارند و در این موارد کارشناسان و وکلای متخصص امکان مراجعه حضوری را برای متقاضیان فراهم می‌کنند. سعی و تلاش تمامی وکلا و کارشناسان «سیدوک» این است که تمامی مشکلات و ابهامات حقوقی متقاضیان را به صورت تلفنی و غیر حضوری در یک یا چند نوبت تماس تلفنی برطرف کنند و در این شرایط که ماندن در خانه برای حفظ سلامت خود و خانواده و جامعه به شدت توصیه می‌شود، نیازی به مراجعه حضوری برای متقاضیان نباشد.

تفاوت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص یا مشاور حقوقی چیست؟

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص با مشاوره حقوقی با مشاور حقوقی تفاوت ‌هایی دارند که یکی از مهمترین آنها توانایی وکیل در اخذ وکالت پرونده ‌های متقاضیان است. در حالی که مشاور حقوقی تنها می ‌تواند در امور قرارداد ها و مواردی از این قبیل مشاوره ‌های لازم را ارائه دهد و پروانه اخذ وکالت پرونده‌ های حقوقی و کیفری را ندارد.

فهرست