مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی بهترین و ارزان ترین راه برای داشتن وکیل پایه یک است.

مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین با وکیل پایه یک، کم هزینه ترین کاری است که می توانید از اتفاقات مهلک در قدم اول جلوگیری کنید. ما این اطمینان را به شما می دهیم که همواره وکلای حقوقی مجرب، دلسوز و امانت دار در سیدوک با حفظ حریم خصوصی برای راهنمایی شما انتخاب شوند و تا پایان پرونده همراه شما باشند.

سیدوک چه کمکی میکنه؟

سوالات و مشکلات حقوقی شما در هر زمینه ای مشابه دعاوی حقوقی و کیفری، ملک، ارث، ازدواج،خانواده، طلاق، مهریه و … باشد ما بهترین وکلای تخصصی این حوزه ها را تلفنی به شما معرفی کرده و تا حصول نتیجه همراه شما هستیم

ثبت مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

مزایای مشاوره تلفنی تخصصی

تمامی سوالات و ابهامات حقوقی حتما نیازمند به بررسی توسط یک متخصص حقوقی و وکیل می باشد. شما از طریق مشاوره تلفنی می توانید پیش از هر تصمیمی بهترین مسیر را انتخاب کنید. از جمله مهم ‌ترین مزایای این نوع مشاوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

مشورت تلفنی با وکیل مجرب بدون پرداخت هزینه زیاد و درگیری بابت گرفتن وکیل و عقد قرارداد

مشورت با وکیل تخصصی آگاه و مسلط به موضوع مطرح شده

عدم نیاز به پیمودن مسافت‌های طولانی

عدم محدودیت مکانی و زمانی

امکان درخواست مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل خانم یا آقا

نتیجه گیری سریع و تصمیم گیری درست در کوتاه ترین زمان

مشخص شدن تمام مسیرهای پیش رو پیش از هر اقدام قضایی

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

برای دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ارزان از سیدوک کافی است از طریق یکی از درگاه های ارتباطی ما (اپلیکیشن، نسخه تحت وب و سایت) درخواست خود را ثبت کنید. همکاران «سیدوک» در کمترین زمان از واحد پشتیبانی ما تماس گرفته و پس از آگاه شدن از موضوع پرونده، وکیل متخصص آن حوزه را به شما وصل می‌کند. تمام تلاش مجموعه، ارائه بهترین راهکار‌ برای حل مشکل شهروندان عزیز است.

در حال حاضر برای بسیاری از مردم با توجه به محدودیت‌های ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و آلودگی اکثر نقاط کشور به این ویروس، امکان مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی کمتر شده است. ممکن است برخی افراد بسته به شرایط ویژه این دوران و کمبود زمان، نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی فوری داشته باشند.

در این موقعیت این سوال شاید برای بسیاری از افراد پیش بیاید که برای مشاوره حقوقی تلفنی فوری باید به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ این سوال مراجعه به سایت یا اپلیکیشن «سیدوک» است که از مراجع معتبر ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقی در کشور است.

بسیاری از مردم در امور حقوقی خود نیاز به مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص دارند زیرا برخی از امور حقوقی متقاضیان بسیار پیچیده بوده و نیاز به دانش حقوقی و تجربه بالا در این زمینه دارد. از جمله مهم‌ ترین حوزه ‌های حقوقی که نیازمند به یک وکیل متخصص و با تجربه است، می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

پرونده ‌های کیفری، پرونده‌ های مربوط به جعل اسناد، پرونده‌ های مربوط به ثبت و انتقال املاک، پرونده‌ های مربوط به انحصار وراثت، پرونده‌ های مربوط به خانواده، پرونده‌ های مربوط به طلاق، پرونده‌ های مربوط به طلاق توافقی، پرونده‌ های مربوط به مهریه، پرونده‌ های مربوط به حضانت، پرونده‌ های مربوط به تجاوز،پرونده‌ های مربوط به روابط نامشروع، پرونده‌ های مربوط به چک برگشتی

«سیدوک» برای تمامی حوزه‌ های تخصصی به خصوص امور مربوط به پرونده ‌های کیفری و حقوقی وکلای متخصص را در اختیار متقاضیان قرار می ‌دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران و شهرستان ها

مشاوره حقوقی تلفنی وآنلاین در تهران و شهرستان ها بعد از شیوع ویروس کرونا اهمیت دوچندان پیدا کرده و ما در مجموعه سیدوک تلاش کرده ایم دسترسی به بهترین وکلای پایه یک دادگستری را به صورت آنلاین و تلفنی برای شما فراهم کنیم.

در حال حاضر برای بسیاری از مردم با توجه به محدودیتهای ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و آلودگی اکثر نقاط کشور به این ویروس، امکان مراجعه حضوری به دفاتر وکالت و مشاوره حقوقی را ندارند.

ممکن است برخی افراد بسته به شرایط ویژه این دوران و کمبود زمان، نیاز به مشاوره فوری داشته باشند.

در این موقعیت این سوالات شاید برای بسیاری از افراد پیش بیاید که مشاوره حقوقی تلفنی در تهران چگونه انجام میشود؟ بهترین مرکز مشاوره حقوقی تلفنی در تهران کجاست؟ برای مشاوره حقوقی تلفنی فوری باید به کجا مراجعه کنم؟

دریافت یک وکیل مجرب در سیدوک می تواند پاسخ به تمام سوالات بالا باشد! وکلای و مشاوران حقوقی در سیدوک به دلیل شرکت در آزمون وکالت و دریافت پروانه اخذ وکالت از دانش حقوقی و تجربه بسیار بالایی برخوردار است و بهتر می‌ تواند افراد را در رفع مشکلات حقوقی راهنمایی کند.

وکلای با تجربه «سیدوک» می‌ توانند پرونده‌ های حقوقی و کیفری را آنلاین و تلفنی بررسی کرده و مشاوره‌ های تخصصی لازم در این زمینه ارائه دهند. از جمله مهم‌ ترین امور حقوقی که نیازمند مشاوره حقوقی با وکیل متخصص است موارد زیر است.

 • امور حقوقی مربوط به طلاق و حضانت فرزند
 • امور حقوقی مربوط به قتل و ضرب و جرح
 • امور حقوقی مربوط به زنا و روابط نامشروع
 • امور حقوقی مربوط به جعل اسناد
 • امور حقوقی مربوط به خیانت در امانت
 • امور حقوقی مربوط به کلاهبرداری
 • امور حقوقی مربوط به  جرایم رایانه‌ای
 • امور حقوقی مربوط به نگارش انواع قراردادهای تجاری و کاری
 • امور حقوقی مربوط به اختلافات ملکی
 • امورحقوقی مربوط به امور ثبتی
 • امور حقوقی مربوط به ثبت شرکت‌ها و تغییرات آن

 

«سیدوک» کنار شماست تا با آرامش و لبخند زندگی کنید

آیا مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته است؟

این امکان برای شما فراهم می باشد که به صورت ۲۴ ساعته درخواست خود را ثبت کنید و در اولین ساعت اداری با شما جهت پیش برد کار تماس می گیریم

هزینه مشاوره تلفنی چقدر است؟

هزینه مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک دادگستری در مجموعه سیدوک برای هر ۲۰ دقیقه ۴۰ هزار تومان است. با پرداخت این هزینه بسیار ناچیز می توانید مشکل یا سوالات و ابهامات حقوقی خود را با اطمینان کامل حل کنید.

برای مشاوره تلفنی نیاز به تعیین وقت قبلی است؟

خیر. پس از ارسال درخواست مشاوره حقوقی تلفنی همکاران ما از واحد پشتیبانی با شما تماس گرفته و در کمترین زمان ممکن، در هر ساعت شبانه روز، شما را به یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری وصل می کنند.

چطور می توانیم مشاوره تلفنی بگیریم؟

با سه روش. نصب اپلیکیشن، مراجعه به سایت و وب اپلیکیشن (بدون نیاز به نصب) سیدوک. اپلیکیشن ما در فروشگاه های گوگل پلی، کافه بازار و مایکت برای فضای اندروید در دسترس می باشد و می توانید آن را نصب کنید. در کمترین زمان با بیشترین سرعت و هزینه بسیار کم یک مشاوره حقوقی تخصصی بگیرید.

مشاوره حقوقی تلفنی بهتر است یا حضوری؟

اگر مدارک شما نیاز به رویت توسط وکیل را دارد، وکیل تخصصی سیدوک نیازمند به حضور شما در محلی که شما تعیین می کنید می باشد تا جزییات پرونده با دقت بررسی گردد ولی اگر امکان تشریح جزییات به صورت آنلاین وجود دارد با مشاوره تلفنی و آنلاین می توان مسیر درست را انتخاب کرد

آیا با مشاوره حقوقی تلفنی مشکل حقوقی برطرف می شود ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در اکثر موارد مشکلات و ابهامات حقوقی متقاضیان در مشاوره تلفنی توسط کارشناسان و وکلای با تجربه و متخصص برطرف می‌شود. البته در برخی موارد مشکلات حقوقی وجود دارند که نیاز به بررسی دقیق و مستندات خاص خود دارند و در این موارد کارشناسان و وکلای متخصص امکان مراجعه حضوری را برای متقاضیان فراهم می‌کنند. سعی و تلاش تمامی وکلا و کارشناسان «سیدوک» این است که تمامی مشکلات و ابهامات حقوقی متقاضیان را به صورت تلفنی و غیر حضوری در یک یا چند نوبت تماس تلفنی برطرف کنند و نیازی به مراجعه حضوری برای متقاضیان نباشد.

تفاوت مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری با وکیل متخصص چیست؟

در مشاوره تلفنی و حضوری تمرکز بیشتر بر تصمیم گیری وبررسی تمام راه حل ها به صورت حضوری یا تلفنی می باشد ولی در زمانی که شما با یک پرونده یا یک شکایت یا احضاریه روبرو هستید حتما نیاز به وکیل تخصصی برای به عهده گرفتن مسئولیت پرونده شما می باشید

فهرست