آزمون وکالت فعلا چندمرحله‌ای نمی‌شود، متقاضیان نگران نباشند!

چکیده :

به گزارش خبرنگار قضائی خبرگزاری تسنیم، هفته گذشته شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه کانون وکلای دادگستری قصد دارد نحوه آزمون وکالت در سال‌های بعد را تغییر دهد و آن را به جای تک‌مرحله‌ای، به صورت دو یا سه‌مرحله‌ای برگزار کند.

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز از برگزاری آزمون وکالت این کانون طبق روال سال‌های گذشته خبر داد و چندمرحله‌‌ای شدن آن را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار قضائی خبرگزاری تسنیم، هفته گذشته شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه کانون وکلای دادگستری قصد دارد نحوه آزمون وکالت در سال‌های بعد را تغییر دهد و آن را به جای تک‌مرحله‌ای، به صورت دو یا سه‌مرحله‌ای برگزار کند.

برای پیگیری موضوع و دانستن صحت و سقم آن با جلیل مالکی، رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز تماس گرفتیم که وی این شایعه را تکذیب کرد و گفت: تغییر در چگونگی برگزاری آزمون یک بحث مقدماتی است که در پیش‌نویس آیین‌نامه اصلاحی لایحه استقلال مطرح شده است؛ ولی هنوز به جمع‌بندی نهایی در این باره نرسیده‌ایم.

جلیل مالکی ادامه داد: در حال حاضر برنامه ما به هیچ عنوان مبنی بر این نیست که آزمون وکالت دو مرحله‌ای شود.

رئیس کانون وکلای دادگستری تأکید کرد: بحث‌هایی در این حوزه مطرح شده ولی هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم و فعلاً همین مسیر فعلی ادامه پیدا خواهد کرد و متقاضیان شرکت در آزمون وکالت نگرانی در این بخش نداشته باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امتیاز مطلب:

امتیاز شما به این مطلب

آخرین مطالب

فهرست