نشست مشترک سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت

چکیده :

به گزارش روابط عمومی سیدوک، نشست مشترک مجموعه سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت با هدف بحث و تبادل نظر درباره برقراری تعاملات و همکاری‌های دوسویه برگزار شد. در این نشست، محمد محمدپور مدیر استراتژیک سیدوک با اشاره به اهداف و رویکرد سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی گفت: ارائه خدمات مشاوره رایگان به جامعه هنری و فرهنگی کشور و نیز نخبگان، استادان، اندیشمندان و صاحب‌نظران در حوزه‌های مختلف، از جمله مهمترین دغدغه‌های سیدوک محسوب می‌شود.

مدیران مجموعه سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت، زمینه‌های تعامل و همکاری دوسویه را در نشست مشترک خود بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی سیدوک، نشست مشترک مجموعه سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت با هدف بحث و تبادل نظر درباره برقراری تعاملات و همکاری‌های دوسویه برگزار شد.

در این نشست، محمد محمدپور مدیر استراتژیک سیدوک با اشاره به اهداف و رویکرد سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی گفت: ارائه خدمات مشاوره رایگان به جامعه هنری و فرهنگی کشور و نیز نخبگان، استادان، اندیشمندان و صاحب‌نظران در حوزه‌های مختلف، از جمله مهمترین دغدغه‌های سیدوک محسوب می‌شود.

وی افزود: مجموعه سیدوک با تعریف و تدوین برنامه‌هایی در حوزه مسئولیت اجتماعی، تلاش خود را برای تعامل و همکاری با سازمان‌ها، انجمن‌ها و مجموعه‌های مختلف به کار گرفته است تا از این طریق، به مرور شاهد نهادینه شدن هرچه بهتر فرهنگ مشورت‌پذیری در جامعه ایران و تحقق زندگی قانونمند برای همگان باشیم.

محمدپور تصریح کرد: همکاری و تعامل با جامعه خوشنویسان کشور بویژه انجمن خوشنویسان پایتخت، یک افتخار بزرگ برای مجموعه سیدوک است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد نتایج مثبت این تفاهم و همکاری باشیم.

نشست مشترک سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت 1

تاکید استاد راهپیما بر ترویج فرهنگ مشورت‌پذیری

همچنین دکتر غلامرضا راهپیما عضو هیات موسس انجمن خوشنویسان پایتخت، در این نشست اظهار داشت: فعالیت نوآورانه و خلاقانه‌ای که از سوی مجموعه سیدوک آغاز شده است می‌تواند تاثیرات فردی و اجتماعی مناسبی در جامعه داشته باشد و قطعا مشارکت رسانه‌ها و نهادهای مسئول، موجب تسهیل در زمینه فرهنگسازی برای مشورت‌پذیری و مراجعه به متخصصان حوزه حقوق خواهد شد.

وی افزود: تشویق عموم مردم برای پرهیز از تصمیمات شخصی و ناآگاهانه در موضوعات حقوقی، مسئولیت دشوار و سنگینی است که با همکاری دقیق و منسجم همه نهادها و سازمان‌های دخیل محقق خواهد شد.

عضو شورای بین‌المللی موزه‌های جهان (ایکوم) ادامه داد: انجمن خوشنویسان پایتخت از برقراری تعاملات دوسویه با مجموعه سیدوک استقبال می‌کند و این را یک فرصت خوب برای بهره‌مندی اعضای خود از خدمات تخصصی وکالت و مشاوره حقوقی می‌داند.

گفتنی است در پایان این نشست مقرر شد مجموعه سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت، پیش‌نویس تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه را برای اقدامات بعدی تدوین کنند که بر اساس آن، یکی از مهمترین تعهدات سیدوک ارائه خدمات تخصصی و نیز مشاوره رایگان حقوقی به اعضای این انجمن هنری خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امتیاز مطلب:

امتیاز شما به این مطلب

آخرین مطالب

فهرست