رونمایی از سایت جدید سیدوک

چکیده :

به گزارش روابط عمومی سیدوک، سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی (سیدوک) در راستای ایجاد تحول و تغییر در روند فعالیت‌ها و برنامه‌های حرفه‌ای، از سایت جدید خود رونمایی کرد. احترام به خواسته‌های مخاطبان و نیازهای حقوقی و قضایی آن‌ها به همراه ایجاد سهولت در دسترسی به خدمات و ثبت درخواست‌ها، از جمله مهمترین اهداف و رویکردهای سیدوک در سایت جدید است. سایت جدید سامانهٔ سیدوک با رویکرد نو و قالب متفاوت از مهرماه ۱۳۹۹ آغاز به کار کرد.

سایت جدید سامانهٔ سیدوک با رویکرد نو و قالب متفاوت از مهرماه ۱۳۹۹ آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی سیدوک، سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی (سیدوک) در راستای ایجاد تحول و تغییر در روند فعالیت‌ها و برنامه‌های حرفه‌ای، از سایت جدید خود رونمایی کرد.

احترام به خواسته‌های مخاطبان و نیازهای حقوقی و قضایی آن‌ها به همراه ایجاد سهولت در دسترسی به خدمات و ثبت درخواست‌ها، از جمله مهمترین اهداف و رویکردهای سیدوک در سایت جدید است.

سایت جدید سیدوک 1

بر اساس این گزارش، متقاضیان استفاده از خدمات این سامانه می‌توانند درخواست‌های خود در زمینه مشاوره حقوقی، تنظیم اوراق قضایی یا ارزیابی پرونده را از طریق گزینه‌هایی که در صفحه اصلی سایت سیدوک درج شده است، ارسال کنند و منتظر تماس کارشناسان سامانه در کوتاه‌ترین زمان بمانند.

همچنین دریافت همه خدمات وکالت، مشاوره حقوقی و کارشناسی از طریق اپلیکیشن سیدوک قابل دسترسی است و مشتریان سیدوک می‌توانند با نصب این اپلیکیشن روی تلفن همراه خود، به سادگی از همه امکانات و تنظیمات زمانی، مکانی و مالی آن برای ثبت درخواست استفاده کنند.

انتشار مقالات آموزشی به منظور آگاهی و اطلاع مخاطبان از راهکارهای ساده و قانونی برای پیگیری موضوعات قضایی و حقوقی، از دیگر بخش‌های سایت جدید سیدوک است.

گفتنی است دور جدید برنامه‌ها و فعالیت‌های سیدوک با رویکردهای نوین همچون «تحقق زندگی قانونمند» و «فرهنگسازی برای مشورت‌پذیری» و با تاکید بر رازداری و مسئولیت‌پذیری آغاز شده است و در این مسیر، تعداد قابل توجهی از وکلای پایه‌یک و باتجربهٔ سیدوک، همراه و درکنار هموطنان خواهند بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امتیاز مطلب:

امتیاز شما به این مطلب

آخرین مطالب

فهرست