شرکت خدمات ارتباطی رایتل امکان استفاده از خدمات مشاوره حقوقی سیدوک را با تخفیف ویژه برای مشترکان خود فراهم ساخت.

به گزارش روابط عمومی سیدوک، مطابق تفاهم‌نامه‌ای که بین سامانه سیدوک و شرکت رایتل منعقد شده، از امروز مشترکان رایتل می‌توانند از ۲۵درصد تخفیف برای مشاوره حقوقی بهره‌مند شوند.

بر این اساس، شرکت رایتل در سایت خود اعلام کرده است که مشترکان این اپراتور می‌توانند برای دریافت کد تخفیف و بهره‌مندی از این خدمت، کلیدواژه “sidook” یا “سیدوک” را به شماره ۰۹۲۰۹۲۰ پیامک کنند.

مشترکان این اپراتور می توانند با مراجعه به صفحه فرصت های ارغوانی در سایت رایتل به آدرس https://www.rightel.ir/forsat-arghavani ، با خدمت جدید این اپراتور برای مشاوره حقوقی آشنا شوند.

25 درصد تخفیف رایتل

گفتنی است سامانه سیدوک یکی از مهمترین برنامه‌های خود را فرهنگسازی برای مشورت پذیری اعلام کرده است تا همه مردم قبل از هر نوع خرید و فروش، امضای قرارداد یا اسناد، رد و بدل کردن چک و سفته و یا هر تصمیم به ظاهر ساده اما سرنوشت‌ساز، بتوانند به سادگی و با هزینه مناسب به یک وکیل پایه یک دادگستری برای مشاوره حقوقی دسترسی داشته باشند.

 

[cl-flipbox link_type=”container” link=”url:https://sidook.ir/rightel/|target:_blank” animation=”cubetilt” direction=”s” front_icon_name=”headphones” front_icon_size=”45″ front_icon_color=”#ffffff” front_title=”درخواست مشاوره” front_title_size=”20″ front_bgcolor=”#d09b52″ back_title=”جهت ثبت درخواست خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری کلیک کنید” back_title_size=”17″ back_bgcolor=”#006f79″ back_textcolor=”#ffffff” height=”100px” border_radius=”5″ padding=””]

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
[ultimate_spacer height=”10″ height_on_mob_landscape=”10″ height_on_mob=”10″]
[ultimate_spacer height=”32″ height_on_mob_landscape=”10″ height_on_mob=”10″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امتیاز مطلب:

امتیاز شما به این مطلب

آخرین مطالب

فهرست