پیشنهاد سیدوک برای حمایت از بیماران کلیوی کشور

چکیده :

به گزارش روابط عمومی سیدوک، مدیران سامانه سیدوک به مناسبت هفته حمایت از بیماران کلیوی، در دیدار با علیرضا خباززاده رئیس هیئت‌مدیره انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور، پیشنهاد ارائه خدمات مشاوره حقوقی به اعضای این انجمن را ارائه کردند. بر اساس این پیشنهاد همه بیماران کلیوی، کادر پزشکی و افرادی که به هر شکل با انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور همکاری دارند در صورت تایید نهایی و امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سیدوک و انجمن، می‌توانند از خدمات مشاوره حقوقی سیدوک بهره‌مند شوند.

سیدوک برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی به اعضای انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی سیدوک، مدیران سامانه سیدوک به مناسبت هفته حمایت از بیماران کلیوی، در دیدار با علیرضا خباززاده رئیس هیئت‌مدیره انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور، پیشنهاد ارائه خدمات مشاوره حقوقی به اعضای این انجمن را ارائه کردند.

بر اساس این پیشنهاد همه بیماران کلیوی، کادر پزشکی و افرادی که به هر شکل با انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور همکاری دارند در صورت تایید نهایی و امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سیدوک و انجمن، می‌توانند از خدمات مشاوره حقوقی سیدوک بهره‌مند شوند.

رئیس هیئت‌مدیره انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور در این دیدار که در دفتر مرکزی انجمن برگزار شد، اظهار داشت: تعداد اعضا و بیماران این انجمن به خاطر شرایط خاص بیماران، شناور است اما به طورکلی می‌توان گفت تقریبا ۸۵ تا ۱۰۰هزار نفر تحت پوشش انجمن و عضو این مجموعه هستند.

وی افزود: ارائه خدمات شایسته، مناسب و باکیفیت به بیماران و اعضای انجمن، جزو دغدغه‌ها و اولویت‌های هیئت‌مدیره است تا از این طریق، امنیت فکری و آرامش روحی را برای این خانواده بزرگ کشور به ارمغان آوریم و آن‌ها به غیر از درد و رنج ناشی از بیماری، دغدغه دیگری نداشته باشند.

خباززاده با استقبال از پیشنهاد سیدوک برای ارائه خدمات مشاوره حقوقی به اعضای انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور گفت: چنانچه این توافق حاصل شود، گام مهمی در راستای ارتقا و بهبود امنیت خاطر و آرامش فکری این عزیزان برداشته می‌شود.

رئیس هیئت‌مدیره انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور تصریح کرد: با این حال پیشنهاد سیدوک نیازمند بررسی‌های تخصصی توسط کارشناسان انجمن است و امیدواریم در صورت توافق دوطرفه، بتوانیم این خدمات را به مناسبت هفته حمایت از بیماران کلیوی، تقدیم اعضا و بیماران محترم انجمن کنیم.

گفتنی است دو طرف بر تشکیل جلسات تخصصی و بررسی پیشنهاد سیدوک به توافق رسیدند و مقرر شد تعاملات دوجانبه تا زمان حصول نتیجۀ این پیشنهاد ادامه یابد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امتیاز مطلب:

امتیاز شما به این مطلب

آخرین مطالب

فهرست