آغاز تعاملات سیدوک و فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان

چکیده :

به گزارش روابط عمومی سیدوک، محمد محمدپور مدیر استراتژیک سیدوک و فائزه توسلی نایب‌رییس بانوان فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان طی نشستی درباره برقراری تعاملات و همکاری‌های دوسویه تبادل‌نظر کردند. در این نشست، محمدپور با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های سیدوک در زمینه مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: خدمت‌رسانی شایسته و تخصصی به جامعه ورزشی بویژه ورزشکاران و هنرمندان روشندل و افراد دارای معلولیت، یک افتخار بزرگ و مسئولیت مهم اجتماعی برای سازمان‌ها در سراسر جهان محسوب می‌شود.

نشست مشترک سامانه سیدوک و امور بانوان فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان به منظور بررسی راهکارهای تعامل و همکاری دوجانبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سیدوک، محمد محمدپور مدیر استراتژیک سیدوک و فائزه توسلی نایب‌رییس بانوان فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان طی نشستی درباره برقراری تعاملات و همکاری‌های دوسویه گفتگو و تبادل‌نظر کردند.

در این نشست، محمدپور با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های سیدوک در زمینه مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: خدمت‌رسانی شایسته و تخصصی به جامعه ورزشی، فرهنگی و هنری بویژه ورزشکاران و هنرمندان روشندل و افراد دارای معلولیت، یک افتخار بزرگ و مسئولیت مهم اجتماعی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها در سراسر جهان محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: بر همین اساس، مجموعه سیدوک برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای ارائه خدمات تخصصی وکالت و نیز مشاوره رایگان حقوقی به نخبگان، صاحب‌نظران و تلاشگران عرصه‌های اجتماعی دارد و امروز خرسندیم که در این نشست مشترک، زمینه‌های مناسبی برای آغاز تعامل و همکاری دوجانبه فراهم شده است.

محمدپور با ارائه پیشنهاداتی در زمینه این تعاملات افزود: برنامه‌هایی همچون جذب و استخدام برخی از ورزشكاران در حوزه‌های تخصصی وکالت و مشاوره حقوقی، برگزاری همايش‌های مشترک با هدف تجليل از قهرمانان ملی و نیز ايجاد بستر مناسب به منظور دستيابی فدراسيون به درآمدهای پايدار، از جمله پیشنهاداتی است که مجموعه سیدوک در این همکاری دوسویه پیگیری خواهد کرد.

مدیر استراتژیک سیدوک با تاکید بر ضرورت حمایت همه‌جانبه و قدردانی از ورزشکاران مدال‌آور بویژه بانوان، روشندلان و افراد دارای معلولیت، ادامه داد: قطعا نهادهای متولی و دستگاه‌های مسئول بر این ضرورت آگاهی دارند و انتظار می‌رود که با عبور از شعارها شاهد برداشته شدن گام‌های عملیاتی در این زمینه باشیم.

محمدپور در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مجموعه سیدوک تلاش خود را برای نهادینه ساختن فرهنگ مشورت‌پذیری و تحقق زندگی قانونمند در جامعه ایران به کار گرفته است و امیدواریم در این مسیر، از همراهی و همفکری جامعه ورزشی، فرهنگی و هنری کشور بهره‌مند باشیم.

فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان 1

دغدغه فدراسیون برای بانوان

فائزه توسلی نایب‌رییس بانوان فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان نیز در این نشست با اشاره به دغدغه‌های این فدراسیون در امور بانوان گفت: مدیریت ارشد فدراسیون از هر برنامه و اقدامی که منجر به قدردانی و حمایت از بانوان این مجموعه شود استقبال می‌کند و همه تلاش خود را برای ارتقا و بهبود شرایط بانوان ورزشکار به کار گرفته است.

وی با اشاره به پیشنهادات مجموعه سیدوک برای همکاری با فدراسیون افزود: این موضوعات به زودی و با تداوم جلسات مشترک پیگیری خواهد شد و امیدواریم به یک چارچوب مشخص برای این همکاری دست یابیم.

توسلی با بیان اینکه تقریبا سه هزار نفر از بانوان ورزشکار در حوزه‌های ورزش قهرمانی و همگانی در فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان عضویت دارند، تصریح کرد: ما از همکاری و تعامل با مجموعه سیدوک استقبال می‌کنیم چراکه این فرصت و امکان برای همه بانوان عضو فدراسیون فراهم می‌شود که موضوعات و مسائل حقوقی خود را بدون دغدغه پیگیری کنند و از آرامش فکری و روحی بالاتری برای ادامه فعالیت حرفه‌ای و ورزشی خود بهره‌مند شوند.

گفتنی است در پایان این نشست، مجموعه سیدوک و امور بانوان فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان بر لزوم تدوین پیش‌نویس تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه برای برداشتن گام‌های بعدی تاکید کردند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امتیاز مطلب:

امتیاز شما به این مطلب

آخرین مطالب

فهرست