اعضای باشگاه مشتریان بانک کشاورزی از ۱۵ و ۳۰ درصد تخفیف در خدمات مشاوره حقوقی سیدوک بهره‌مند شدند.

به گزارش روابط عمومی سیدوک، مطابق تفاهم‌نامه‌ای که بین سیدوک و بانک کشاورزی منعقد شده است، مشتریان بانک کشاورزی ۳۰درصد تخفیف برای مشاوره حقوقی تلفنی و ۱۵ درصد تخفیف مشاوره حقوقی حضوری دریافت می‌کنند.

بر این اساس، متقاضیان بهره‌مندی از این تخفیف می‌توانند با مراجعه به سایت باشگاه مشتریان بانک کشاورزی علاوه بر دریافت اطلاعات بیشتر، تقاضای خود را برای دریافت مشاوره حقوقی از سیدوک ارائه کنند.

تخفیفات ویژه سیدوک برای بانک کشاورزی

سامانه سیدوک با هدف ترویج فرهنگ مشورت‌پذیری در جامعه، تفاهم‌نامه همکاری با برخی سازمان‌ها و شرکت‌های منعقد کرده است و به مشتریان و کارکنان آنها خدمات مشاوره حقوقی ارائه می‌دهد.

 

[cl-flipbox link_type=”container” link=”url:https://sidook.ir/rightel/|target:_blank” animation=”cubetilt” direction=”s” front_icon_name=”headphones” front_icon_size=”45″ front_icon_color=”#ffffff” front_title=”درخواست مشاوره” front_title_size=”20″ front_bgcolor=”#d09b52″ back_title=”جهت ثبت درخواست خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری کلیک کنید” back_title_size=”17″ back_bgcolor=”#006f79″ back_textcolor=”#ffffff” height=”100px” border_radius=”5″ padding=””]
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۱]
[ultimate_spacer height=”10″ height_on_mob_landscape=”10″ height_on_mob=”10″]
[ultimate_spacer height=”32″ height_on_mob_landscape=”10″ height_on_mob=”10″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

امتیاز مطلب:

امتیاز شما به این مطلب

آخرین مطالب

فهرست