اخبار و رویدادها

بهره مندی مشتریان بانک کشاورزی از تخفیفات مشاوره حقوقی سیدوک

مطابق تفاهم‌نامه‌ای که بین سامانه سیدوک و بانک کشاورزی منعقد شده، از امروز اعضای باشگاه مشتریان این بانک می‌توانند از ۳۰درصد تخفیف برای مشاوره حقوقی تلفنی و ۱۵ درصد تخفیف مشاوره حقوقی حضوری بهره‌مند شوند.

باشگاه مشتریان بانک کشاورزی

افزوده شدن «سیدوک» به صفحه خدمات مشتریان رایتل

مطابق تفاهم‌نامه‌ای که بین سامانه سیدوک و شرکت رایتل منعقد شده، از امروز مشترکان رایتل می‌توانند از ۲۵درصد تخفیف برای مشاوره حقوقی بهره‌مند شوند.

رایتل

آزمون وکالت فعلا چندمرحله‌ای نمی‌شود، متقاضیان نگران نباشند!

به گزارش خبرنگار قضائی خبرگزاری تسنیم، هفته گذشته شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه کانون وکلای دادگستری قصد دارد نحوه آزمون وکالت در سال‌های بعد را تغییر دهد و آن را به جای تک‌مرحله‌ای، به صورت دو یا سه‌مرحله‌ای برگزار کند.

آزمون وکالت فعلا چندمرحله‌ای نمی‌شود، متقاضیان نگران نباشند!

بهره مندی از تخفیفات هتل های ایرانگردی و جهانگردی

خبر خوب برای باشگاه مشتریان و وکلای سیدوک. به گزارش روابط عمومی سیدوک، همه اعضای باشگاه مشتریان و وکلای طرف قرارداد و همکاران سیدوک می‌توانند از خدمات و تسهیلات گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

بهره مندی از تخفیفات هتل های ایرانگردی و جهانگردی

آغاز به کار رسمی پروژه «سیدوک»

به گزارش روابط عمومی سیدوک، محمد محمدپور مدیر ارشد سیدوک اظهار داشت: فعالیت سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی که از یکسال گذشته به شکل آزمایشی کلید خورده بود، پس از ارزیابی و بررسی نقاط ضعف و قوت، اکنون با شعار «قانون را باور داشته باش» آغاز به کار کرده است.

آغاز به کار رسمی پروژه سیدوک

امضای تفاهم‌نامه سیدوک و انجمن حمایت از بیماران کلیوی

همه اعضای انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران از خدمات ویژه مشاوره حقوقی بهره‌مند شدند. به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران، مطابق تفاهم‌نامه‌ای که بین انجمن حمایت از بیماران کلیوی ایران و سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی منعقد شده است، همه اعضای انجمن از جمله بیماران، پرستاران و پرسنل بخش‌های دیالیز، پزشکان همکار و مدیران و کارکنان انجمن در سراسر کشور می‌توانند از خدمات مشاوره حقوقی رایگان استفاده کنند.

امضای تفاهم‌نامه سیدوک و انجمن حمایت از بیماران کلیوی

پیشنهاد سیدوک برای حمایت از بیماران کلیوی کشور

به گزارش روابط عمومی سیدوک، مدیران سامانه سیدوک به مناسبت هفته حمایت از بیماران کلیوی، در دیدار با علیرضا خباززاده رئیس هیئت‌مدیره انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور، پیشنهاد ارائه خدمات مشاوره حقوقی به اعضای این انجمن را ارائه کردند. بر اساس این پیشنهاد همه بیماران کلیوی، کادر پزشکی و افرادی که به هر شکل با انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور همکاری دارند در صورت تایید نهایی و امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سیدوک و انجمن، می‌توانند از خدمات مشاوره حقوقی سیدوک بهره‌مند شوند.

پیشنهاد سیدوک برای حمایت از بیماران کلیوی کشور

رونمایی از سایت جدید سیدوک

به گزارش روابط عمومی سیدوک، سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی (سیدوک) در راستای ایجاد تحول و تغییر در روند فعالیت‌ها و برنامه‌های حرفه‌ای، از سایت جدید خود رونمایی کرد. احترام به خواسته‌های مخاطبان و نیازهای حقوقی و قضایی آن‌ها به همراه ایجاد سهولت در دسترسی به خدمات و ثبت درخواست‌ها، از جمله مهمترین اهداف و رویکردهای سیدوک در سایت جدید است. سایت جدید سامانهٔ سیدوک با رویکرد نو و قالب متفاوت از مهرماه ۱۳۹۹ آغاز به کار کرد.

سایت جدید سیدوک

آغاز تعاملات سیدوک و فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان

به گزارش روابط عمومی سیدوک، محمد محمدپور مدیر استراتژیک سیدوک و فائزه توسلی نایب‌رییس بانوان فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان طی نشستی درباره برقراری تعاملات و همکاری‌های دوسویه تبادل‌نظر کردند. در این نشست، محمدپور با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های سیدوک در زمینه مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: خدمت‌رسانی شایسته و تخصصی به جامعه ورزشی بویژه ورزشکاران و هنرمندان روشندل و افراد دارای معلولیت، یک افتخار بزرگ و مسئولیت مهم اجتماعی برای سازمان‌ها در سراسر جهان محسوب می‌شود.

فدراسیون نابینایان و کم‌بینایان

نشست مشترک سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت

به گزارش روابط عمومی سیدوک، نشست مشترک مجموعه سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت با هدف بحث و تبادل نظر درباره برقراری تعاملات و همکاری‌های دوسویه برگزار شد. در این نشست، محمد محمدپور مدیر استراتژیک سیدوک با اشاره به اهداف و رویکرد سامانه یکپارچه داوری، وکالت و کارشناسی گفت: ارائه خدمات مشاوره رایگان به جامعه هنری و فرهنگی کشور و نیز نخبگان، استادان، اندیشمندان و صاحب‌نظران در حوزه‌های مختلف، از جمله مهمترین دغدغه‌های سیدوک محسوب می‌شود.

نشست مشترک سیدوک و انجمن خوشنویسان پایتخت
فهرست